Sony Playstation 4 için 20 Şubat'ı İşaret Ediyor

Sony yayınladığı esrarengiz tanıtım videosu ile birlikte 20 Şubat'ta büyük bir gelişme yaşanacağının sinyallerini verdi. Şu an için kesin olarak Sony tarafında 20 Şubat'ta ne gibi bir gelişme yaşanacağı netleşmezken, birçok kaynak tarafından belirtilen bi

Sony Playstation 4 için 20 Şubat'ı İşaret Ediyor

Sony yayınladığı esrarengiz tanıtım videosu ile birlikte 20 Şubat'ta büyük bir gelişme yaşanacağının sinyallerini verdi. Şu an için kesin olarak Sony tarafında 20 Şubat'ta ne gibi bir gelişme yaşanacağı netleşmezken, birçok kaynak tarafından belirtilen bilgiye göre Playstation 4'ün resmi duyurusunun ve tanıtımının yapılması bekleniyor. Sony bu konuda bir ters köşe yapar mı bilinmez ama Playstation oyun kolunun simgelerinin görüntülendiği tanıtım videosu başka neye işaret olabilir ki?

Bilindiği üzere bu yıl yeni nesil konsolların çıkış yapması veya en azından Sony ve Microsoft tarafından duyurulması beklenilen gelişmeler arasında yer alıyor.

Microsoft zaten daha önce E3 2013 oyun fuarında özel bir duyuru yapacağını belirtmişti. Yayınlanan bu reklam filmiyle birlikte görünen o ki Sony rakibinin bir adım önüne geçmiş durumda 20 Şubat'ı işaret ediyor.

Sony - Geleceği Gör!
TEKNOLOJİ

Sony - Geleceği Gör!

Sony yayınladığı gizemli tanıtım videosu ile 20 Şubat'ı işaret ediyor. Merak edilen şey ise 20 Şubat tarihinde ne olacağı. Acaba Sony'nin yeni nesil oyun konsolu Playstation 4 duyurusu bizleri mi bekliyor? Merakla bekleyip göreceğiz.

Üçgen, Kare, Daire ve X gibi Playstation oyun koluna ait sembollerin görüntülendiği esrarengiz tanıtım videosu daha önce de belirttiğimiz gibi Playstation 4'ten başka neyi işaret ediyor olabilir ki?

Gerçi söz konusu Sony olunca geniş yelpazede farklı birçok şey bizleri bekliyor olabilir ama nedense tüm kaynaklar tarafından yapılan açıklama Playstation 4'ün kesin olarak gün yüzüne çıkacağı konusunda hemfikir.

Şu an için konuyla ilgili daha fazla detay olmasa da 20 Şubat'a eminiz ki bazı şeyler yavaş yavaş açığa çıkacaktır.

YORUMLAR