Sony PlayStation Uygulamasının Yayınlanma Tarihi Açıklandı

Sony PlayStation Uygulamasının Yayınlanma Tarihi Açıklandı

Sony, Android ve iOS cihaz kullanıcıları için geliştirdiği PlayStation uygulamasının yayınlanma tarihini resmi olarak duyurdu. Yeni nesil oyun konsolu PlayStation 4 ile uyumlu olacak uygulamanın detayları haberimizde.

Sony’nin resmi duyurusuna göre PlayStation uygulaması, Kuzey Amerika için 13 Kasım’da , Avrupa için 22 Kasım’da ve Afrika için 25 Kasım’da Google Play ve App Store’dan indirilebilir olacak. Bu tarihler PlayStation 4’ün piyasaya sunulmasından sadece birkaç gün öncesine denk geliyor. Peki PlayStation uygulamasını mobil cihazınıza indirdiğinizde neler yapabileceksiniz?

PlayStation uygulaması kullanıcıya profil ekranına erişim imkanı tanıyacak. PS4, PS3 ve PS Vita kullanıcılarının yanı sıra uygulamayı çalıştıran diğer kişilerle iletişim kurabileceksiniz. PlayStation arkadaş listenizi görebilecek, mesaj gönderip alabilecek, çoklu oyun davetleri gönderebilecek, ödül durumlarınızı karşılaştırabileceksiniz. Bu işlevler için push bildirimleri etkin olacak. Ayrıca PlayStation veya Vita konsolunuz için uzaktan oyun satın alabilecek ve indirebileceksiniz. Uygulama aracılığıyla konsolu bekleme modundan uyandırma veya bekleme moduna alma mümkün olabilecek. Aynı Wi-Fi ağı üzerinden bağlanan cihazlarınızdaki oyun içerikleri ile etkileşime geçebileceksiniz.

Logitech, iPad Air Aksesuarlarını Tanıttı

YORUMLAR