Sony Playstation'ın 20'inci Yılı İçin Özel Bir PS4 Hazırladı

Sony Playstation'ın 20'inci Yılı İçin Özel Bir PS4 Hazırladı

Mutlu yıllar PlayStation. Bunca yıldır ne kahrımızı çektin ama çok sevdik seni. Kullanıcılarının bu sevgisinden emin olan Sony, Playsation’ın yirminci yaş gününe özel bir PS4 hazırladı. 

İlk Sony PlayStation konsolundan bu yana 20 yıl geçmiş. Dördüncü jenerasyon konsollarını bizimle paylaşan Sony, aradan geçen bunca seneye saygı duruşunda bulunacak bir PS4 tasarladı. Sınırlı sayıda üretilen Retro PS4’ten dünyada sadece 12,300 adet satılacak. Retro PS4’ün satışa çıkış tarihi ilk PlayStation konsolunun satışa çıkışıyla aynı tarih olan 3 Aralığa denk getirildi.

Retro PS4’ün rengi tıpkı küçük kardeşi PS1 gibi tamamen gri.  Bu arada PS4’üm var diyenler üzülmesin, çünkü Sony şu anda kullandığınız PS3 ve PS4’ler içinde bir PS1 ara yüzü tasarlamış durumda. Üstelik bu ara yüz açılırken ilk PlayStation müzik temasını kullanıyor. 

Retro PS4’ler için ön siparişler 6 Aralık’ta Amerika’dan başlayacak. Sipariş verip vermemekte kararsız kaldıysanız, detayları incelemek için aşağıdaki videoyu seyredebilirsiniz.

Beyaz PlayStation 4 Sonunda Geliyor

YORUMLAR