Sony, PS5 İçin Ön Sipariş Almaya Başladı! Hemen PS5 İçin Kaydolun

PlayStation 5 için ön sipariş dönemi başlıyor. Sınırlı sayıda PS5 için ön siparişi başlatan Sony, PS5 ön siparişini kabul edilenlere kısıtlı ürün sunacak.

Sony, belirli müşteri sayısına kadar kendi web sitesinden PlayStation 5 için ön sipariş almaya başlıyor. Sony'e göre sınırlı sayıda PS5 konsolu ön siparişe açık olacak ve bu, PlayStation.com'a kaydolan mevcut tüketicilere sunulacak.

Sony'nin PlayStation Direct mağazası aracılığıyla ön siparişler "ilk gelene ilk hizmet" esasına göre alınacak ve kayıt yaptıranlar, seçildikleri takdirde e-posta yoluyla bilgilendirilecek. Sony'nin yayınlanan PS5 ön sipariş bilgilendirmesine göre, bu seçimler önceki PlayStation etkinliklerine dayanmakta.

Sony PlayStation 5 Üretim Miktarı İkiye Katlanıyor -2

Sony ayrıca PS5 ön siparişi verme davetinin konsol garantisi vermediği konusunda uyarıyor. PS5 ön siparişine seçilen kullanıcılar aşağıdakileri sipariş etmekle sınırlandırılmış durumda:

  • PS5 Konsolu veya PS5 Digital Edition
  • DualSense kablosuz kontrol
  • DualSense şarj istasyonu
  • 3D kablosuz kulaklık
  • Uzaktan kumanda
  • HD Kamera

Sony, bu tatil sezonunda piyasaya sürülmesi beklenen PlayStation 5 için henüz çıkış tarihi veya fiyatı açıklamamış olsa da ön siparişin bile kısıtlı olduğunu belirtmek gerekiyor. Ayrıca Sony, ABD merkezli olmayan adrese sahip tüm siparişlerin iptal edileceğini söylüyor.

Geçtiğimiz günlerde yapılan bir analize göre ucuz PS5 için aylarca beklemeniz gerekebilir. Kasım 2020 döneminde satışa sunulması beklenen konsolun en uygun fiyatlandırma için Ağustos 2021 olacağı düşünülüyor.

YORUMLAR