Sony SmartWatch 3 Önümüzdeki Ay Resmi Olarak Duyurulacak

Sony SmartWatch 3 Önümüzdeki Ay Resmi Olarak Duyurulacak

Sony Xperia Z3 son dönemlerde çok konuşuluyor olsa da Sony, SmartWatch serisine üçüncü modeli eklemeye hazır. SmartWatch hakkında ortaya çıkan yeni bilgiler akıllı saatin Xperia Z3 ile tanıtılabileceğini gösteriyor.

Ortaya çıkan haber ve dedikodulara göre Sony SmartWatch 3'de Sony tarafından geliştirilen yeni bir giyilebilir işletim sistemi bulunacak ve SmartWatch 3 herhangi bir telefona ihtiyaç duymadan pek çok işlemi kendi başına gerçekleştirebilecek.

Söylenenlere göre SmartWatch 3'de büyük tasarım değişiklikleri olmayacak, genel yapı SmartWatch 2  ile benzer olacak. Başarılı tasarımın yanında SmartWatch 3 de su ve toza karşı dayanıklılık özelliklerinin de bulunacağı belirtiliyor.

Ayrıca Sony SmartWatch 3'de önceki modellere göre çok farklı, yeni bir kullanıcı arayüzüne yer verilecek. Kullanıcıların yenilenen arayüz ile birlikte daha rahat bir kullanım deneyimi yaşamasının hedeflendiği de belirtilmiş.

Sonuç olarak ortaya çıkan yeni bilgiler Sony SmartWatch 3 modelinin Xperia Z3 modeli ile birlikte IFA 2014 de tanıtılacağını gösteriyor. Bakalım Sony IFA 2014 de nasıl bir Xperia Z3 ve SmartWatch 3 tanıtacak, hep birlikte göreceğiz.

HTC Butterfly 2'ye Merhaba Deyin

YORUMLAR