Sony SmartWatch Artık Türkiye'de

Sony SmartWatch Artık Türkiye'de

Sony Mobile tarafından geliştirilen ve yurtdışında olduğu kadar ülkemizde de merakla beklenen teknolojik cihazların başında gelen rengarenk Sony SmartWatch'lar ilk olarak Sony Center'larda satışa sunuldu.

Suya ve toza dayanıklı olarak tasarlanan 8 mm kalınlığındaki SmartWatch, kullanıcıların Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonları ile Bluetooth üzerinden bağlantı kurarak, telefonlarına gelen tüm bildirimleri kollarında bulunan saat görevi gören cihaz üzerinden takip edebilmelerine olanak tanıyor. Cihazı isteyen kullanıcılar telefon bağlantısı olmadan sadece şık bir saat olarak da kullanabilirler.

SmartWatch'ın yanı sıra yakın zamanda yine Sony kalitesiyle ülkemizde satışa sunulacak yenilikçi aksesuarların arasında Stereo Bluetooth Kulaklık (Smart Wireless HeadSet Pro MW1) ve Kablosuz Bluetooth Hoparlör (Wireless Speaker SRS-BTV5) de yer almakta.

Gerçek surround ses sistemi ile müzik tutkunlarının gönlünde taht kuracak olan ve 2012 yılında eğlence teknolojisi kategorisinde Red Dot Tasarım Ödülü'ne layık görülen Smart Wireless HeadSet Pro MW1 kullanıcıların telefona ihtiyaç duymadan sadece kulaklık üzerinden müzik dinleyebilmelerine olanak tanıyor.

Wireless Speaker SRS-BTV5 ise tek tuşla (NFC) bağlantı özelliğine sahip, hafif ve taşınabilir bir Kablosuz Bluetooth Hoparlör sistemi. Kullanıcıların telefonlarını cihaz üzerinde bulunan NFC alanına dokundurmaları ile aktif olan cihaz aynı zamanda hands-free aramalar için dahili bir mikrofona da sahip.

Audi'den Sürücüsüz Park Edebilen Otomobil!

YORUMLAR