Sony SmartWatch Paslanmaz Çelik Kayışlarla Geliyor

Sony SmartWatch Paslanmaz Çelik Kayışlarla Geliyor

Sony SmartWatch 3 teknik olarak pek çok özellik barındırıyor. Şimdi bu giyilebilir teknoloji silikon kayışlardan kurtularak paslanmaz çelik bileklik ve gövdeyle tüketicinin beğenisine sunulmaya hazırlanıyor. Gövde ve kayışı tamamen yenilecek olan SmartWatch 3, yeni görüntüsüyle göz dolduruyor. 

Sony SmartWatch serisini oldukça özene bezene yaratmıştı. Teknlojik olarak pek çok özelliği barındıran bu giyilebilir teknolojinin tek eksi puanı silikon gövde ve kayışlara sahip olmasıydı.

Sony piyasada ki talebi doğru değerlendirerek SmartWatch 3 serisini paslanmaz çelik ve gövde ile tüketicilere sunmaya hazırlanıyor. Yeni görünümüyle SmartWatch 3 diğer serilerden kolayca ayırt ediliyor ve daha karakterli bir görünüm kazanıyor. CES 2015 basın bülteninde Sony, Şubat ayından itibaren saatlerin satışına başlayacak. Çelik kayış her bilek boyuna kolaylıkla uyabilecek şekilde tasarlandı ve 24 mm kalınlığında olacak. 

Sony SW3'ün fiyatı hakkında henüz bir bilgi geçmiş değil. Şu andaki modellerin perakende satış fiyatları 249 ile 300 dolar arasında değişiyor. Buradan yola çıkarak yeni tasarımın 350 dolar civarında olabileceği düşünülüyor. 

Sony SmartWatch'lar 800 Mhz hızında süper Amoled ekrana sahip. 1,63 inçlik 320x420 çözünürlüğü destekleyen 512 MB RAM gücüyle de tercih ediliyorlar. Batarya gücü 315mAh olan saatler, 150 saat yavaş kullanımda ve 25 Saat yoğun kullanımda işlevsel kalabiliyorlar. 

Sony SmartWatch 3'e Giriş

Sony SmartWatch 2 Fotoğrafları

Sony SmartWatch Akıllı Kol Saati

Sony Smartwatch 3, Google Play'de Satışa Çıktı

YORUMLAR