Sony Walkman'in Geri Dönüşü Muhteşem Oldu

Sony Walkman'in Geri Dönüşü Muhteşem Oldu

Her türlü cihazdan müzik dinlemek mümkün. Akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler bunların hepsine sahibiz ve müzik dinleyebiliyoruz. Ama Sony Walkman ZX2 gerçek müzik severlerin ilk göz ağrısı ve geri dönüyor.

Akıllı cihazlarımızı müzik dosyaları ile doldurup, ses kalitesine aldırış etmeden ve bellek kapasitesi yüzünden endişeye düşmeden dinlemeye çalışmaya son verecek olan Sony Walkman ZX2, müzik severleri mutlu edecek.

Yeni Walkman ZX2 bildiğimiz walkmanlardan son derece farklı. Hatta açık ara farklı. ZX2 gezegen üzerinde bilindik her türlü dosya türünü tanıyor ve çalabiliyor. Kulaklıklarında bir amplifikatör barındıran Sony Walkman ZX2, ses kalitesini mükemmele getiren bir donanım ve yazılıma sahip. Sesi dinleyicinin keyif alabileceği düzeye ve kaliteye kolayca getiriyor. Sesi ne kadar açarsanız açın her hangi bir parazit ya da distorsyon duymuyorsunuz.

128 GB bellek kapasitesi olan ZX2, bir de microSD yuvası barındırıyor ve 128 GB daha yükseltilebiliyor. MP3, WMA, FLAC, WAV ve Apple Lossless dosyalarının yanı sıra 60 kadar farklı dosya türünü destekliyor. Standart kalitede 60 saatlik batarya ömrü olan Sony’nin son walkman’i ZX2, 33 saat yüksek kaliteli sürekli müzik çalabiliyor.

Sony Walkman ZX2’nin fiyatı 1,200 dolar. 

Sene 2015 Oldu Ama Walkman Eskimiyor

YORUMLAR