Sony Xperia Z4 Fiyatları, Çıkış Tarihi ve Tasarımı Sızdırıldı

Sony Xperia Z4 Fiyatları, Çıkış Tarihi ve Tasarımı Sızdırıldı

Sony Xperia Z3 Android pazarında 'paranın satın alabileceği en iyi akıllı telefon' unvanını kazanan nadir telefonlardan. Beklenen ancak MWC 2015'te bile hakkında hiç bir şey açıklanmayan Sony Xperia Z4'ün detayları internete sızdı. 

Xperia Z3’ün tüketicide bıraktığı izlenim o kadar olumlu oldu ki, Xperia Z4 için heyecanlı bir bekleyiş başladı. Bu süreç içerisinde Sony MWC 2015’e bazı ürünler götürse de Z4 hakkında bir bilgi vermedi ve bir şey paylaşmadı. Bu durum bu sene çıkacak olan Sony Xperia Z4 için bekleyişi daha bir dayanılmaz hale getirdi.

Sony Mobil Pazardan Çekiliyor haberi tüm Xperia aşıklarının yüreğine ateş gibi düşse de Xperia Z4 beklentisi daha anlamlı bir boyut kazandı.

Kasım 2015 tarihinde çıkacağı sızdırılan Sony Xperia Z4 görüntüleri Z3 ile karşılaştırıldığında çok hafif farklılıklar içeriyor. Boyutlarının 146.3 x 71.9 x 7.2 mm olacağı iddia ediliyor. @onleaks’in Twitter üzerinden paylaştığı görüntüler ise aşağıdaki gibi:

600 dolar fiyatı olabileceği açıklanan Sony Xperia Z4 kardeşi Z3'den çok farklı durmuyor. Ekran konfigürasyonun ise QHD olacağı kesinleşmiş durumda.

20 MP kamera, 4 çekirdekli Snapdragon 810 yonga, 5.2-inç  QHD ekran ve 4 GB RAM ile geleceği konuşulan Sony Xperia Z4 elbette su ve toz geçirmez olacak.

600 dolar fiyatı olabileceği açıklanan Sony Xperia Z4 kardeşi Z3'den çok farklı durmuyor.MWC 2015’de Z4’ün ne zaman çıkacağını bile açıklamayan Sony şimdi internete sızan bilgiler hakkında bir açıklama yapacak mı bekliyoruz.

Sony Xperia Z4 Tablet Sızdırıldı

Xperia Z4 Kendi Ülkesinde Onaylandı

YORUMLAR