Sony Xperia M2'ye Android Kitkat Müjdesi!

Sony Xperia M2'ye Android Kitkat Müjdesi!

Sony, Google tarafından geliştirilen Android son sürümü yavaş yavaş popüler telefonları için güncelliyor. Android Kitkat ile kullanıcılar biraz daha hızlı bir sisteme kavuşacak.

Sony'nin bütçesi uygun olmayan kullanıcıları için ürettiği ortalama 1.000 TL fiyat etiketine sahip olan Xperia M2 cihazı bugünden sonra yapılacak güncelleme ile Android 4.4.2 KitKat sürümüyle kullanılacak. Yazılım güncellemesini yapıp yapmamak tamamıyla kullanıcının elinde fakat biz yapmasını tavsiye ediyoruz. Android Kitkat güvenlik ve hız ayrıntısı için önemli bir sürüm.

Sony ilk olarak İrlanda, Fransa ve Rusya gibi 4G LTE'in olduğu, yani hızlı internete sahip olan ülkeleri seçti. Öncelikli olarak bu ülkelerde Sony Xperia M2 kullananlar Kitkat'a kavuşacak. Bu ülkelerde güncelleme çalışmalarının tamamlanmasının ardından diğer ülkelerdeki kullanıcılar için dağıtım yapılacak.

Sony Xperia M2 yeni güncelleme ile bazı değişikliklere kavuşacak. Kitkat'a geçtikten sonra öncelikli olarak durum çubuğunun değiştiğini daha sonra ayarlar bölümünde bu değişiklikten nasiplendiğini fark edeceksiniz. Güncellemenin yapı numarası ise 18.3.C.0.37. 

Xperia Blog adlı internet sitesinden aldığımız resmi aşağıda bulabilirsiniz. Bu resim güncelleme ile ilgili teknik bilgileri gösteriyor. 

Uber, Berlin'de Yasaklandı

Eski Siri Takımı, Yeni ve Daha İyi Bir Dijital Asistan İçin Konuştu

YORUMLAR