Sony, Xperia Su Altı Mağazası'nı Dubai'de Açıyor

Sony, Xperia Su Altı Mağazası'nı Dubai'de Açıyor

Ürettiği su geçirmez akıllı telefonlarıyla tanıdığımız Sony büyük ses getirecek bir projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor. Sony, özellikle Xperia Z serisi akıllı telefonlarla su geçirmezlik özelliğini bir tercih faktörü olarak öne çıkarmış ve kullanıcılara sıvı dökülmelerine ve suya düşürme durumlarına karşı dayanıklı olan telefonlar sunmuştu. Sony'nin su geçirmez ürünleri sadece akıllı telefonlarla da sınırlı değildi. MP3 çalarlarında da bu özelliği tercih eden Sony, su şişeleri içinde satılan MP3 çalarlar üretmişti ve bu MP3 çalarları içecek otomatlarının içerisine yerleştirmişti.

Sony'nin yeni projesi ise su geçirmez Xperia cihazlara büyük ilgi çekecek gibi görünüyor. Paylaşılan bilgilere göre Sony, Dubai'de bir su altı mağazası açmayı düşünüyor. Bu mağazada sadece suya dayanıklı Xperia cihazlar sergilenecek.

Akıllarda oluşan soru ise bu mağazayı nasıl gezeceğimiz. Eğer karar alma konusunda genel olarak sıkıntı yaşayan bir müşteriyseniz ciğerlerinize kuvvet. Suyun 4 metre altında yer alacak su altı mağazasını ziyaret edebilmeniz için size eğitimli dalgıçlar eşlik edecek. En azından mağazayı gezerken mağazanın tozlu olmasından veya havasız olmasından şikayetçi olmayacaksınız.

Sony'nin Xperia cihazlarının su geçirmediğini kanıtlayan bu videolar ilginizi çekebilir: 

Xperia Z3 ve Z3 Compact'ın Türkiye Fiyatı Belli Oldu

YORUMLAR