Sony Xperia XZ1'in Görüntüleri ve Teknik Detayları Sızdırıldı

Sony Xperia XZ1'in Görüntüleri ve Teknik Detayları Sızdırıldı

Sony'nin IFA 2017'de tanıtacağı XZ1'in bazı fotoğrafları sızdırıldı. Tasarım olarak eski Xperia modellerine benzetilen telefonun, çok kalın çerçevelerinin olduğu düşünülüyor. Ancak telefon, donanım bakımından gerçekten çok güçlü.

@OnLeaks ve Comapreaja tarafından sızdırılan görseller, telefonun tasarımını bize rahatlıkla gösteriyor. Xperia XZ1 metal kasa ile gelecekken, 5.2 inç büyüklüğünde bir ekranı olacak. Ancak Sony'nin bu kadar kalın çerçeveler kullanarak diğer amiral gemilerine nasıl rakip olacağı ve başarılı olacağı bilinmiyor.

Hızlı şarj destekli bir USB Type-C noktası, microSD - SIM kart yuvası ve parmak izi tarayıcısı sunan Xperia XZ1, 4K kayıt yapabilen 19MP çözünürlüğünde bir kamera ile bu konuda kullanıcıları tatmin edecek gibi görünüyor. Ön kamerası 12MP çözünürlüğünde olan XZ1'de maalesef çift kamera yer almıyor.

Telefonda Qualcomm'un en güçlü yongası Snapdragon 835 ve 4GB RAM yer alıyor. 3000 mAh’lik batarya bulunduracak Xperia XZ1, 31 Ağustos’ta IFA 2017 fuarında tanıtılacak. Telefonun fiyatı konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor.

Sony Xperia XZ1'in Teknik Özellikleri Sızdırıldı

İris Tarama Gidiyor, Sony Xperia 3B Yüz Tarama Sistemi Geliyor

YORUMLAR