Sony Xperia Z ile 68 Saniyede 999 Resim Çekiliyor

Sony Xperia Z sayesinde 999 adet fotoğraf çekmek için sadece 68 saniyeye ihtiyacınız var. Cihazın yüksek performansı göz dolduruyor.

Sony Xperia Z ile 68 Saniyede 999 Resim Çekiliyor

Sony'nin Xperia Z Android işletim sistemli akıllı telefonu uzun süredir su geçirmezliği ve oldukça güzel dizaynı ile dikkatleri üzerine çekiyordu. Ancak cihazın sadece bu özelliklerle sınırlı kalmadığı ve pek çok performans geliştirmesinin de yer aldığı yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Yabancı kaynaklar tarafından yapılan incelemede 9 megapiksel kalitede 68 saniye içerisinde tam 999 fotoğraf Xperia Z tarafından başarıyla çekilebiliyor.

Cihazın 5 inçlik full-HD ekranı tam 441 PPI piksel yoğunluğu sunuyor ve arka tarafta bulunan 13.1 megapiksellik Exmor RS kamerası az önce bahsettiğimiz çok yüksek hızlara çıkabiliyor. Elbette bu hızın sorumlularından bir tanesi cihazın barındırdığı 1.5 Ghz hızındaki 4 çekirdekli işlemci ve sahip olduğu 2 GB RAM miktarı.

Xperia Z Android 4.1.1 Jelly Bean ile piyasaya sürülecek ve hemen ardından diğer Android güncellemeleri de kullanıcılara sunulacak. Aşağıda 999 fotoğrafın otomatik olarak çekildiğini ve hemen galeriye aktarıldığını gösteren videoyu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR