Sony Xperia Z2 Tablet Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Sony Xperia Z2 Tablet Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Sony takipçileri için güzel haber bugün geldi. Geçtiğimiz zamanlarda ortaya çıkan, LTE versiyon, süper ince ve su geçirmez Xperia Z2 tablet için yavaş yavaş çıkış haberleri gelmeye başladı. Bu seferki haberimizde ise ev sahipliğini Verizon yapıyor.

Sadece fiyatı ve özellikleri konusunda detaylarla bizleri karşılayan, onun dışında çıkışı ne takvimde ne de belirli bir yerde yerini alan Xperia Z2, anlaşılan ilk kez Verizon'da görülecek. Şimdilik sadece Amerika için ortaya çıkan Xperia Z2, ilerlediğimiz zamanlarda da yayılmaya devam edecek. 

Verizon müşterileri için özel kampanyalar da söz konusu. Bu kampanyalardan birinde ise eğer Verizon müşterisiyseniz, tableti hemen yarın ön sipariş yaparsanız 600 dolara alabiliyorsunuz. Makul bir fiyat öyle değil mi?

Tabii ki bunun şu an sadece Amerika'da olması moralleri biraz bozuyor. Özellikle Xperia takipçileri bu konudan oldukça mutsuz. Fakat ilerlediğimiz zamanlarda elbette Avrupa için de Xperia Z2'nin çıkışını göreceğiz.

Şimdilik elimizdeki bilgiler bunlar. Amerika ile yetinmek zorundayız. İlerlediğimiz günlerde çıkacak detayları takip edecek ve sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

LG G3 ve Sony Xperia Z2 Karşılaştırması

YORUMLAR