Sony Xperia Z2 Tablet, Ultra İnce ve Su Geçirmiyor

Dünyanın en ince ve hafif su geçirmez tableti Sony Xperia Z2, tanıtıldı.

Sony Xperia Z2 Tablet, Ultra İnce ve Su Geçirmiyor

Sony’nin Mobil Dünya Kongresi’nde görücüyü çıkardığı Xperia Z2 Tablet, 10.1 inç ekrana sahip ilk su geçirmez tablet olma özelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Şirketin bu kadarki en güçlü tableti hakkında detaylar haberimizde.

Triluminous ve X-Reality tarafından güçlendirilen Live Color LED teknolojisini kullanan 10.1 inç full HD ekran ile gelen Xperia Z2 Tablet, S-Force Surround Sound teknolojisinin yanı sıra ortamdaki gürültüyü %98’a kadar azaltan Digital Ses Engelleme (MDR-NC32EM Noise Canceling) özelliği ile dikkat çeken tablet, 6.4mm gövdesi ve 426gr ağırlığı ile şimdiye kadarki en ince ve hafif su geçirmez tablet olmasıyla da öne çıkıyor.

IPSS/IP58 sertifikalarına sahip Xperia Z2 tablet, Adreno 330 grafik birimli Qualcomm’un 2.3GHz hızda çalışan dört çekirdekli Snapdragon 801 işlemci ve 3GB RAM ile güçlendirilmiş. 6000mAH’lik muazzam bataryaya sahip tablet, Sony DualShock 3 ve resmi kablosuz Bluetooth’lu PlayStation 3 kontrolörü ile sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Xperia Z2 tableti satın alan kullanıcılar, Sony’nin kendi arşivindeki 6 filmi ücretsiz olarak indirebilecek. Bu filmler arasında Kaptan Phillips gibi gişe rekoru kıran filmler de yer alıyor. Kullanıcılar ayrıca Music Unlimited servisini 30 gün süreyle ücretsiz olarak deneyebilecek.

Sony’nin bu kadar ürettiği en güçlü su geçirmez tableti Xperia Z2, beyaz ve siyah renk seçenekleri ile önümüzdeki Mart ayından itibaren global olarak satışa sunulacak.

Sony, Yeni Amiral Gemisi Akıllı Telefonu Xperia Z2'yi Tanıttı

YORUMLAR