Sony Xperia Z3 Android 5.0 Güncellemesi Yayınlandı!

Sony Xperia Z3 Android 5.0 Güncellemesi Yayınlandı!

Eğer bir Sony Xperia Z3 akıllı telefon sahibiyseniz sizin için güzel bir haberimiz var. Akıllı telefon piyasasının en önemli oyuncularından olan Sony, Sony Xperia Z3 ve Sony Xperia Z3 Compact akıllı telefonları ile Sony Xperia Z3 Tablet Compact için Android 5.0 Lollipop güncellemesini Türkiye'de resmi olarak yayınladı. Xperia Z3 lollipop güncellemesi ile Sony'nin bu yüksek performaslı mobil cihazları yazılım olarak da son teknoloji ile uyumlu hale geliyor.

Sony Xperia Z3 Lollipop güncellemesi Sony'nin kendine has arayüz tasarımını korurken Android 5.0'ın kullanışlı özelliklerini de beraberinde getiriyor. Bu özelliklerin en önemlilerinden biri çoklu kullanıcı hesabı özelliği. Güncelleme sonrasında Xperia Z3 kullanıcıları aynı telefon veya tablet üzerinde aynı anda birden fazla kullanıcı hesabını veya misafir hesabını kullanabilecekler. Eğer çocuğunuz, aileniz veya arkadaşlarınızla telefonunuzu veya tabletinizi paylaşıyorsanız bu özellik oldukça hoşunuza gidecektir.

Sony Xperia Z3'ler için yayınlanan Lollipop güncellemesinin dikkat çeken bir diğer yeniliği de Android for Work desteği. Eğer hem işinizde hem de günlük hayatınızda Xperia Z3 mobil cihazınızı kullanıyorsanız telefonunuzda bu farklı koşullar için iki farklı ortam yaratabileceksiniz.

Sony Xperia Z3'e gelen Android 5.0 güncellemesi ile uygulamalar kolayca dahili hafızadan SD karta taşınabilecek. Güncellemeyle genel olarak telefon hafızası üzerindeki kullanıcı kontrolü artırılıyor. Yaınlanan güncellemeyi indirmek için telefon ayarlarınızdan sistem güncellemelerini denetlemenizi tavsiye ediyoruz.

WhatsApp Sesli Arama Nasıl Yapılır?

YORUMLAR