Sony Xperia Z4 Tablet Sızdırıldı

Sony Xperia Z4 Tablet Sızdırıldı

MWC 2015'e çok az kalmışken yeni nesil telefon ve tabletlerin internete sızdırılması bir pazarlama hareketi gibi algılanabilir. Ancak Sony'nin MWC 2015 için planları çok belli değildi. Xperia Z4 tablet sürpriz oldu.

Sony’den bir süredir bir tablet yeniliği görmüyorduk. Büyük olasılıkla 'mobil pazara olan kırgınlığı yüzünden açıklamalarda bulunmuyor olabilir mi' diye düşünürken, Xperia Z4 Tablet internete sızdı. Hem de MWC 2015’ten (Mobil Dünya Kongresi) bir hafta önce.

Xperia Z4 tableti internete sızdıran Sony’nin kendisinden başkası değil. Resmi Xperia uygulaması Xperia Lounge'da dikkatli arama yapanlar aşağıda resmini gördüğünüz sayfayla karşılaştılar.

 

Bu durum Sony’nin MWC 2015’te yeni bir telefon göstermese de Xperia Z4 Tablet ile bizleri tanıştırabileceğinin bir işareti olarak değerlendiriliyor. Tabletin özellikleri hakkında her hangi bir bilgi yok. Ekran büyüklüğü, işlemcisinin hızı, belleği hiç belirtilmemiş. Ancak 2K ekran çözünürlüğüne sahip olacağı açıkça ifade edilmiş. Batarya performansının da oldukça tatmin edici olduğu sızan bilgiler arasında net bir şekilde görülüyor. İşlemcisi için ise ultra hızlı ifadesi kullanıyor o kadar.

MWC 2015’te Kim, Hangi Cihazı Sunuyor

Nokia, MWC 2015'e Yanında Telefonla Değil 5G ile Geliyor

LG'den MWC 2015 İçin 4 Yeni Cihaz: Magna, Spirit, Leon ve Joy

Lenovo'nun Yeni Vibe Serisi Sızdırıldı

YORUMLAR