Sony Xperia Z5, James Bond’un Elinde Tuttuğu Telefon Olabilir

Sony Xperia Z5, James Bond’un Elinde Tuttuğu Telefon Olabilir

007 James Bond film serisinin sonuncusu Spectre’de, Bond için tasarlanan özel akıllı telefonun Sony Xperia Z5 olduğu söyleniyor.

Sony Daniel Craig’in oynadığı James Bond serilerinde daha önce piyasaya çıkmadan ürünlerini yerleştirerek pazarlama yapıyordu. 007 James Bond: Spectre önümüzdeki aylarda gösterime girecek olan yeni Bond filmi. Söylentilere göre Sony bu filmde Bond’un eline bir Sony Xperia Z5 tutuşturmuş olabilir.

İddiaya göre filmde Bond için MI6 laboratuvarlarında özel olarak üretilen Number5 isimli telefon aslında Sony Xperia Z5. Bununla ilgili dedikoduyu da Çin sinema ve aktüalite web sitelerinden Digi-Wo sızdırdı.

Oysa daha önce Tamindir’de yayınladığımız Sony, James Bond'a Neden 5 Milyon Dolar Teklif Etti? Haberimizde, Sony’nin Spectre filmine ürün yerleştirmek için çok uğraştığını, bunun için milyon dolarlık tekliflerin havalarda uçuştuğunu yazmıştık. Çünkü James Bond: Quantum of Solace filminde Daniel Craig’in Sony Xperia kullanması Sony için büyük reklam olmuştu.

Bu teklifin reddinin ardından, Sony’nin yine de bir şekilde Xperia Z5 ile sete sızmış olma ihtimali elbette yüksek. Aşağıdaki 2 poster de bunun bir kanıtı sayılabilir.

Sony Xperia Z5 Görüntüsü İnternete Sızdırıldı

Sony Piyasadan Vazgeçmiyor, Xperia Z5 Eylül'de Geliyor

 

YORUMLAR