Sony, Yeni Walkman'ini CES 2015'de Tanıttı

Sony, Yeni Walkman'ini CES 2015'de Tanıttı

Sony yeni Walkman'i ZX 2'yi Las Vegas'ta düzenlenen CES 2015 etkinliğinde tanıttı. Yüksek ses kalitesi ile ön plana çıkan ZX 2, aslında bir Walkman'dan çok daha fazlası.

Sony'nin bir önceki Walkman'i ZX 1'in tasarımı pek çok kullanıcı tarafından beğenilmişti. ZX 2'de kendini sevdirecek gibi görünüyor. 128 GB hafızaya sahip olan cihazın bir de SD kart slotu bulunuyor. Eğer 128 GB yeterli olmaz ise SD kart ile daha fazla depolama alanına sahip olabiliyorsunuz.

Oldukça şık siyah bir kasaya sahip olan ZX 2 için Sony, geleceğin teknoloji ürünü olarak bahsetti. Yüksek ses kalitesini seven ve şarkılarını bu şekilde dinlemeyi seven teknoloji kullanıcılarına hitap eden Sony ZX 2, Android 4.2 işletim sistemi ile birlikte geliyor. Ayrıca DSD, WAV, AIFF, FLAC, Apple Loseless ve çok daha fazla formatı destekliyor. Bluetooth ve NFC desteğine de sahip olan Walkman'in akıllı telefondan tek farklı birilerini arayamıyor olmanız diyebilirim.

Yüksek ses kalitesi ve diğer gelişmiş özellikleri de düşününce, tüm bunların da bir fiyatı olduğunu düşünmemek elde değil. 2015 yılının bahar aylarında piyasaya çıkacağı tahmin edilen Sony ZX 2'nin fiyatı 1.119 Dolar. Sony'nin yeni Walkman'i hakkında daha fazla bilgi açıklanır açıklanmaz sizlerle paylaşacağız.

Kodak CES 2015'te Tanıttığı IM5 ile Akıllı Telefon Pazarına Giriyor

YORUMLAR