Sony Yuga Şubat Ayı Başında Tanıtılacak

Sony Yuga Şubat Ayı Başında Tanıtılacak

Akıllı telefon piyasasında kendine yer bulan Sony, 2012 bitiminde gelecek yıl için hazırlıklara girişmiş durumda. Yeni ve etkileyici tasarımlarla geleceği söylenen şirket, akıllı telefonları vakit kaybetmeden tanıtmak ve satışa sunmak istiyor.

Sony Mobile, 2013 yılının başında bir dizi çekici cihazı açıklamayı planlıyor. Sony, bu akıllı telefonları birinci çeyrek bitmeden resmi olarak tanıtacak.

Bu konu ile ilgili son söylemlere bakılacak olursa, Sony, yeni akıllı telefon Sony Yuga’yı Şubat ayının hemen başında satın almaya açacak.

Yeni akıllı telefon Sony Yuga; 5 inç HD dokunmatik ekrana sahip ve 1.5 GHz dört çekirdekli işlemci barındırıyor. 2013 için şirketin en mükemmel Android cihazı olması beklenen Sony Yuga’nın yanında, Sony’nin açıklaması beklenen diğer cihaz Odin kod adlı akıllı telefon.

Tüm bunlara ek olarak, Sony’nin Şubat ayının sonlarına doğru Xperia Dogo C550X adlı bir orta seviye akıllı telefon çıkaracağı da iddialar arasında. Xperia Dogo C550X’in 4.65 inç HD ekrana sahip olduğu ve 1.5 GHz dört çekirdekli işlemcisi olduğu söyleniyor. 

YORUMLAR