Sony'den Akıllı Telefon ve Tabletler için Özel USB Bellek

Sony'den Akıllı Telefon ve Tabletler için Özel USB Bellek

Sony, microSD kart slotu olmayan akıllı telefon ve tabletlerde harici depolama seçeneği sunmak amacıyla tasarladığı USB On-The-Go flaş sürücülerini duyurdu. Sony'nin yeni 2 si 1 arada USB flaş sürücüsü hızlı ve kolay yedekleme, paylaşma ve kişisel içerikleri saklama imkanı sunuyor.

Sony'nin microUSB ve USB 2.0 konnektörlerinibir araya getiren yeni çift USB flaş sürücüsü, micro SD kart desteği bulunmayan Android cihazlarda kolay bir şekilde veri aktarım imkanı sunuyor. Bir ucu microSD, diğer ucu USB olacak şekilde tasarlanmış bellek ile kullanıcılar bilgisayarlarındaki fotoğraf ve videoları zahmetsizce akıllı telefon ve tabletlerine aktarabiliyor. Şu an için Android 4.0 Ice Cream Sandwichve üstü işletim sistemi yüklü cihazlarla uyumlu olan sürücünün ilerleyen zamanlarda Android'in son sürüm 4.4 ile de çalışacağı belirtiliyor.

Sony'nin Wi-Fi bağlantısı veya kablo kullanmadan bilgisayardaki fotoğraf ve videoları mobil cihazlara aktarma kolaylığı sağlayan USB flaş sürücüsü, 9mm kalınlığında ve 6 gr ağırlığında. 8GB, 16GB ve 32GB depolama seçenekleri ile Ocak ayında satışa sunulacak SA1'in fiyatları sırasıyla 19.99, 29.99 ve 62.99 dolar.

Dell, Chrome OS'lu İlk Dizüstü Bilgisayarı Chromebook 11'i Duyurdu

YORUMLAR