Sony’den Otomobiller İçin 500 Dolarlık Muhteşem Android Ses Sistemi

Sony’den Otomobiller İçin 500 Dolarlık Muhteşem Android Ses Sistemi

Sony’nin 500 dolarlık yeni ses sistemi aynı zamanda bir Android Auto cihaz olarak da dikkate değer. Sony XAV-AX100 Android Auto yarışına henüz yeni başlasa da sistemin hakkını verecekmiş gibi görünüyor.

Sony XAV-AX100 aslında bir ses sistemi olarak Pioneer ve Kenwood gibi rakiplerinden ucuz olsa da pahada hafif ama yükte ağır özellikleriyle dikkat çekiyor. 55 Watt dinamik amplifikatör taşıyan sistem bir araba için abartısız ve son derece net bir ses çıkışı sağlayabiliyor. Android Auto Sytem 2 ile tamamen bütünleşebilen Sony XAV-AX100, Google’ın 2016 I/O konferansında söz verdiği tüm Android Auto özellikleri ile sıkıntısız uyum sağlayabiliyor.

Sony XAV-AX100 ne yapıyor?

Sony XAV-AX100 aslında bir müzik sistemi olsa da Android Auto özellikleri ile uymu sağladığı için telefonla arama, çağrı cevapla ve tüm GPS hizmetlerini verebiliyor. Sony XAV-AX100 kablosuz bağlantılar bulup bağlanabiliyor, Waze GPS hizmetlerini kullanabiliyor, telefonunuzla bağlantı kurabiliyor ve Bluetooth cihazları sıkıntısız bir şekilde bularak onlarla entegre olabiliyor. 

 

Audi A3 ve Google AndroidAuto Fotoğraf Galerisi

Otomobillere de Android Geldi, Trafiğin Akışı ve Hayatımız Değişti

YORUMLAR