Sony'nin Phablet'i Xperia T2 Ultra İçin Android 4.4.3 Yayınlandı!

Sony'nin Phablet'i Xperia T2 Ultra İçin Android 4.4.3 Yayınlandı!

Sony'nin başarılı telefonlar ürettiği her kullanıcı tarafından biliniyor. Telefonun boyutuna önem verenler, büyük boy bir akıllı cihaz isteyenler için ürettiği phableti Xperia TZ Ultra'ya Android 4.4.3 güncellemesi kazandırıldı.

Android 'in Kitkat serisi yavaş yavaş tüm cihazlar için güncelleniyor ve bu sefer güncelleme yapma sırası Sony'de. Hem telefon hem tablet olarak kullanılabilen phablet Xperia T2 Ultra, Android Kitkat'ın son sürümü olmayan (son sürümümden bir önceki) 4.4.3 sürümüne kavuştu. Diğer başarılı cihazlar 4.4.4 sürümüne geçiş yaparken Sony bu sefer biraz geriden gelmeyi tercih etti ama bu cihaz bazıları için erken yapılmış bir güncelleme olarak görülüyor.

Her güncellemede olduğu gibi bu güncelleme de Xperia T2 Ultra'da bulunan güvenlik açıklarını kapatıyor ve cihaza tasarımını güzelleştirecek bazı değişikler kazandırıyor. Daha hızlı bir cihaz olacağını umduğumuz Xperia T2 Ultra'nın güncellemeleri yavaş yavaş aktif olmaya başladı. Android 4.4.3 kısa sürede tüm ülkelerde indirilmeye hazır bir hale gelecektir.

Sony Xperia T2 Ultra, 6 inç boyutunda HD bir ekrana ve 13 MP kameraya sahip. 172 gram ağırlığında ve performansı için 4 çekirdekten oluşan Qualcomm serisinde bulunan hızlı bir işlemciden destek alıyor.

Sony Marketini Kapatıyor, PSP Artık Olmayacak!

YORUMLAR