Sony'nin Yeni 4K Televizyonları İncelik Rekoru Kıracak

Sony, CES 2015'te adeta bir sanat eseri olan yeni 4k çözünürlüğe sahip televizyon serisini dünyaya tanıttı.

Sony'nin Yeni 4K Televizyonları İncelik Rekoru Kıracak

Sony, CES 2015'te adeta bir sanat eseri olan yeni 4k çözünürlüğe sahip televizyon serisini dünyaya tanıttı. İlk duyurulan Ultra HD çözünürlüğe sahip olan 4K televizyonların üreticilerinden biri olan Sony, önceki Sony Bravia modellerinde özellikle tasarım konusunda dikkatleri üzerine çekmişti. Yüksek görüntü kalitesini şık bir tasarımla birleştiren 4k çözünürlüklü Sony Bravia televizyonlar yüksek ses kalitesi sunan hoparlörleriyle başarısını pekiştirmişti.

Sony'nin yeni XBR 900C ailesi televizyonları ise önceki modellere göre farklı bir noktada başarı kazanıyor. Sony XBR 900C televizyonlar en ince noktalarında sadece 4.7 mm kalınlığa sahip. Bu da bu televizyonların cep telefonlarınız kadar, hatta onlardan daha ince olduğunu anlatıyor.

Sony XBR 900C televizyonlar 55 inç, 65 inç ve 75 inç boyutlarla tüketicilere sunulacak. Üzerlerinde yeni X1 işlemci olan bu televizyonlar herhangi bir 4k kaynaktan gelen görüntülerin görüntü kalitesini yükseltme özelliğine sahip. Eğer bir televizyondan beklentiniz şık bir görünüm yanında üstün görüntü kalitesiyse Sony XBR 900C modellerini takip etmenizde fayda var.

Samsung İçbükey Monitörünü Tanıttı

YORUMLAR