Sony'nin Yeni Tableti Xperia Z4'ün İlk Görüntüleri!

Sony'nin Yeni Tableti Xperia Z4'ün İlk Görüntüleri!

Dünya Mobil Kongresine birkaç gün kala, büyük üreticilerinin merak edilen modellerinin görüntüleri ve özellikleri açığa çıkmakta. Bu üreticilerden biri olan Sony'nin de bu yıl açıklayacağı yeni Android tabletine ait ilk görüntü açığa çıktı.

Dünya Mobil Kongresinde 2 Martta yapacağı etkinlikte yeni ürünlerini tanıtacak olan Sony, Xperia Z4 akıllı telefonunu ve yine aynı isme sahip tabletini tanıtacak. Açığa çıkan görsele baktığımızda, Sony'nin metal trendine az da olsa uyduğu görünüyor. Tabletin çerçevelerinin Alüminyum metalle sarılı olduğu görünüyor. Yine cihazın tek elle tutuluyor olmasından ve yan profilinin inceliğinden bir hayli hafif bir model olacağı kanısına varabiliriz. Android Lollipop sürümüyle gelmesi beklenen Sony'nin yeni tableti, işlemci tarafında ise çok büyük ihtimal SnapDragon 810 ile gelecektir, zira Sony tablet konusunda çok fazla değişik model yerine tek ve güçlü bir model üretim mantığında ürün çıkartıyor.

Şu sıralar mobil departmanının zarar ettiği konuşulan Sony, bu yıl da istediği satış rakamlarını yakalayamazsa bu departmanını da elden çıkartabilir. Şirket her ne kadar kaliteli modeller çıkarsada, Android mobil cihaz pazarındaki sert rekabetten dolayı istediği karlılığa ulaşamıyor. Sony'nin yeni ürünleri açıklandığında detayları aktarmaya devam edeceğiz.

Google Play'e Sponsorlu Uygulamalar Geliyor

YORUMLAR