Sony'nin Yeni Telefonu Xperia XR IFA 2016'da Tanıtılabilir

Sony'nin Yeni Telefonu Xperia XR IFA 2016'da Tanıtılabilir

Akıllı telefon sektörünün önemli isimlerinden olan Sony, oldukça büyük umutlarla yeni telefonu üzerinde çalışmalarını devam ettiriyor. Oldukça başarılı bir performansa sahip olacağını düşündüğümüz Sony'nin Xperia XR isimli telefonu IFA 2016'da tanıtılabilir.

Sony, IFA 2016'da bu sene şüphesiz en çok merak edilen markalardan birisi. Şirket kariyerine yeni telefon modelleriyle devam edecek ve bu modeller oldukça yüksek performansa sahip. Özellikle ne zaman tanıtılacağı merak edilen yeni Xperia serisi telefonlar IFA 2016'da karşımıza çıkabilir. Oldukça yüksek performansa sahip olacağı söylenen Xperia XR, canavar işlemci olarak nitelendirebileceğimiz Snapdragon 820 ile çalışacak.

Sony Xperia XR Özellikleri:

Sony'nin Xperia XR isimli telefonu şirketin ilk USB Type-C bağlantısına sahip telefonu olacak. Parmak izi okuma özelliği ve geliştirilmiş hoparlörü ile birlikte Xperia XR kullanıcılarına oldukça güzel bir telefon deneyimi yaşatacak. 5.2 inç boyutunda bir ekrana sahip olan Xperia XR, 4 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanına sahip. Xperia XR'ın amiral gemisi telefonlara oranla pili eksik olsa da 2.700 mAh bu telefonda yeterli olacak gibi görünüyor.

Sony, Playstation 4 NEO'yu 7 Eylül'de Duyurabilir

Sony'nin Yeni Telefonu Ufukta Göründü

YORUMLAR