Soru Sorma Uygulaması Kiwi, Ortalığı Kasıp Kavuruyor

Soru Sorma Uygulaması Kiwi, Ortalığı Kasıp Kavuruyor

Son günlerde büyük ihtimalle sizin de farkettiğiniz bir uygulama olan Kiwi, hem yeni çıkan Android ve iOS uygulamaları ile hem de Facebook üzerinden bir anda popüler oldu. Soru sorma uygulaması olarak nitelendirilen uygulama sayesinde istediğiniz kişilere sorular sorarak yanıtlar alabiliyorsunuz.

Soru sorma uygulama ve servisi olarak uzun süredir popülerliğini koruyan Ask.fm'e benzeyen uygulama kullanıcılarına hesap oluşturarak ya da anonim olarak kimlik bilgileri olmadan soru sorma fırsatı sunuyor.

Facebook üzerinde gelen istekleri pek çok kullanıcı oyun isteği olarak algılasa da, Kiwi aslında tıpkı ask.fm gibi bir soru uygulaması. Bu tür uygulamaların en güzel yanlarından bir tanesi kim olduğunuzu ortaya çıkarmadan istediğiniz kişilere dilediğiniz soruları sorabiliyor olmanız.

Uygulamayı kullanan arkadaşlarınızı ve diğer tanıdıklarınıza profilleri üzerinden istediğiniz soruları sormanızı sağlayan Kiwi'nin popülerliği kısa sürede oldukça artacak gibi görünüyor. Fakat bu yükselişi ne kadar devam ettirebileceği merak konusu. Özellikle öğrencilerin kullanmayı tercih ettiği uygulamanın Android ve iOS versiyonlarının tasarımları oldukça şık, sade ve kullanımı kolay. Dilerseniz Facebook ya da web üzerinden de Kiwi'ye ulaşarak sorular sorabiliyor ya da size sorulan soruları yanıtlayabiliyorsunuz.

Yeni çıkan Kiwi uygulamasını denediyseniz ilk izlenimlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Eğer deneme fırsatınız olmadıysa aşağıdaki indirme bağlantılarını kullanarak Kiwi iOS ya da Kiwi Android indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dropbox 400 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

YORUMLAR