Sosyal Medya'da Ne Paylaştığınızı Unutmamak İçin: On This Day

Sosyal Medya'da Ne Paylaştığınızı Unutmamak İçin: On This Day

Facebook üzerinde 15 gün önce ne paylaştınız, kime ne yazdınız, hangi resimleri paylaştınız gibi bilgilere kolayca ulaşabilmeniz için On This Day’i hazırladı. Bu özellikle unutkan kullanıcıları sevindirecek bir haber. Hepsi bu da değil...Facebook geçtiğimiz yılın sonunda Year In Review ile 2014 yılında kullanıcılarının öne çıkan anıları canlandırmıştı. Bu yıl yeni bir sürpriz hazırlayan Facebook, On This Day uygulamasıyla üye oluğunuz andan bugüne kadar sosyal ağda her hareketinizi yeniden anımsamanızı sağlayacak.

On This Day sadece size eski Facebook anılarınızı anımsamakla kalmayacak, eski paylaştıklarınızı yeniden paylaşma şansını da yakalamış olacaksınız.

On This Day butonu Facebook sayfasında Haber Akışının yan tarafında solunda yer alacak. Şimdilik genel kullanıma açılmadı ama facebook.com/onthisday linkini deneyebilir, uygulamanın durumunu kontrol edebilirsiniz.  Aslında bu tip bir uygulama olarak sadece Facebook üzerinden değil tüm sosyal yaşantınıza göz atabileceğiniz bir uygulama Tamindir.com veri tabanında var. Memoir şimdilik sadece iOS için var.

Facebook Ziyaret Etmemiz Gereken Tek Site Olma Yolunda İlerliyor

Facebook'tan Android'e Özel Telefon Uygulaması: Phone

YORUMLAR