Sosyal Medyada Yeni Trend 'Plandid'

Sosyal Medyada Yeni Trend 'Plandid'

Sosyal medya platformlarında bugüne kadar çok ilginç trendlere şahit olduk ve kullanıcılar arasında hızla yayılan bu akımlara bir yenisi daha eklendi. Sosyal medyanın yeni trendi olan Plandid, özellikle Instagram’da kendini gösteriyor.

Sessiz sedasız olsa da kısa sürede çığ gibi büyüyen Plandid akımında verilen pozların doğallığı ön plana çıkarılmak istenirken, kullanıcılar uzaktaki sabit bir noktaya bakarak ya da yere bakarak habersizce çekilen bir poz izlenimi veriyor.

Plandid akımı son zamanlarda Facebook ve Instagram platformlarında hızla yayıldı. Yeni bir akım olarak karşımıza çıksa da Plandid aslında ülkemizde “habersiz çekim” olarak uzun süredir kendini gösteriyordu. Plandid akımı dahilinde verilen pozlarda doğallığın ön plana çıktığı görüşü hakim. Özellikle kadın kullanıcıların Plandid akımını dikkate aldığı görülürken, erkek kullanıcılar da bu akıma kayıtsız kalmıyor. Plandid pozlar için püf noktaları sunan birçok içerik de çoktan türemeye başladı. Plandid akımı kameraya bakma konusunda sorun yaşayanların da çözümü olacak gibi görünüyor.

Aktif Sosyal Medya Kullanıcılarının Sayısı 3 Milyarı Geçti

Sosyal Medyada Böbrek ve Karaciğer Satışları Başladı

YORUMLAR