Spider-Man: Far From Home Fragmanı Nihayet Yayınlandı!

Spider-Man: Far From Home Fragmanı Nihayet Yayınlandı!

En az Avengers: Endgame kadar merak edilen Spider-Man: Far From Home filminden beklenen fragman geldi!

Günler hatta aylar süren bekleyiş nihayet son buldu. Sony, 2019’un en iddialı yapımlarından bir tanesi olan Spider-Man: Far From Home’un ilk fragmanını paylaştı!

Endgame’in 5 dakika sonrasını anlatacak olan film, Marvel Sinematik Evreni’nde 4. evrenin kapılarını aralayacak. Bu anlamda müthiş bir öneme sahip olan Spider-Man: Far From Home, aksiyon dolu fragmanıyla beklentileri bir hayli yükseltti.

Fragmanda, kahramanımız Peter Parker’ın (Tom Holland) arkadaşları ile Avrupa tatiline çıktığını görüyoruz. Gittiği yerleri ve tanıştığı yeni insanları keşfetmekle meşgul olan Parker, karşısında bir anda SHIELD başkanı Nick Fury’i (Samuel L. Jackson) görünce dumura uğruyor.

İnsanlık dışı bir tehditle başa çıkması için Parker’dan yardım isteyen Fury, Spider-Man kostümünü yanına almayan kahramanımıza yeni bir kostüm veriyor. Fragman, Spider-Man’in Mysterio (Quentin Beck) ile iş birliği yapacağına dair haberleri de doğruluyor. Zira Jake Gyllenhaal’ın canlandırdığı karakterin, ortak düşmana karşı birlikte savaştığını görüyoruz.

Yönetmen koltuğunda Jon Watts’ın oturduğu filmin senaryosunu Chris McKenna ve Erik Sommers kaleme alıyor.

Sony ve Marvel’ın ortaklığında çekilen Spider-Man: Far From Home, 15 Temmuz 2019 tarihinde vizyona girecek.

Sony-Marvel Ortaklığının Yeni Meyvesi

Temmuz 2017'de piyasaya sürülen serinin ilk filmi Spider-Man: Homecoming, dünya genelinde 880,1 milyon dolar gişe hasılatı elde etmişti. 

Disney ve Sony arasındaki özel anlaşma, Spider-Man'in Avengers, Black Panther, Doctor Strange ve Disney / Marvel Studios filmlerinin diğer karakterleriyle etkileşime girmesine olanak sağlıyor. 

Tom Holland, Spider-Man'ı bugüne kadar üç filmde canlandırdı: Captain America: Civil War (2016), Spider-Man: Homecoming (2017) ve Avengers: Infinity War (2018)

Başarılı aktörün Spider-Man kostümüyle bir sonraki durağı ise 26 Nisan’da vizyona girecek olan Avengers: Endgame olacak. 

Şuraya da Avengers: Endgame fragmanını bırakalım...