Spider-Man: Homecoming 2 Londra'da Çekilecek!

Spider-Man Homecoming 2 Londra'da Çekilecek

Spider-Man: Homecoming 2 için Kevin Fiege'den yeni bilgiler geldi.

Spider-Man: Homecoming, Marvel ve Sony ortaklığıyla çekilmişti. Film diğer Spider-Man filmlerinden daha çok gişe yaparak bir rekor kırmış ve izleyicilerden tam not almıştı. 

Marvel evrenini kökten değiştirecek olan Avengers: Infinity War'un vizyona girmesine 3 gün kala Spider-Man: Homecoming 2 ile ilgili yeni bilgiler geldi. Marvel Studios'un başkanı Kevin Fiege, verdiği bir röportajda devam filmi için önemli ipuçları da vermeyi ihmal etmedi.

Spider-Man Homecoming 2

Fiege, Spider-Man: Homecoming 2'nin çekimlerinin Temmuz ayında başlayacağını söylerken, "Çekimleri Londra’da yapacağız. İlk filmi de Atlanta’da çekmiştik. Pek çok filmi Londra’da çekiyoruz ; ancak bu sefer başka bir sebebimiz daha var. Elbette Spidey, New York’ta zaman geçirecek, ancak aynı zamanda dünyanın diğer taraflarında da biraz zaman geçirecek"  ifadelerini kullandı. Öte yandan devam filminde Gwen Stacy karakteri yer alacak; ancak bu karakteri hangi oyuncunun canlandıracağı konusu belirsizliğini koruyor. 

Avengers: Infinity War ile Marvel evreni kökten değişeceğini tekrardan söyleyelim. Sinematik evreninde 3. evre tamamlanacak ve Spider-Man: Homecoming 2 ile birlikte 4. evrenin kapıları aralanacak.

Spider-Man: Homecoming 2, Temmuz 2019'da beyaz perdede olacak.