Spider-Man: Homecoming, Hayranlarına Muazzam Bir Kostüm Sunacak

Spider-Man: Homecoming, Hayranlarına Muazzam Bir Kostüm Sunacak

 

 Spider-Man: Homecoming filmi birçok yeniliği bünyesinde barındıracağını Captain America: Civil War filminden beri Marvel hayranlarının gözüne sokup duruyordu.

Gösterim tarihi gittikçe yaklaşan Spider-Man: Homecoming, hemen her TV reklamı ve sinema fragmanında bunu yapmaya devam ediyor. Ancak tüm bu fragmanların hepsinde "Örümcek Adam" Peter Parker'ın, "Iron Man" Tony Stark tarafından modifiye edilmiş "örümcek elbisesi" hep öne çıkıyor.

Yeni Örümcek Adam elbisesi oldukça "cool" duruyor olsa da göründüğünden daha fazla özelliklere sahip, ne de olsa elbiseyi tasarlayan Tony Stark olduğu için muazzam sürprizlere açık olmalıyız.

Elbette Örümcek Adamın yeni filminde, bu elbisenin özelliklerinin çok da bir şey ifade etmeyeceğini, gerçek kahramanlığın yürekten geldiğini işaret eden bölümler olacak.  Her ne kadar Stark'ın "cool" cihazları filmi renklendiriyor olsa da Peter Parker, Tony'nin  araçları olmadan da bir süper kahraman olmak zorunda olduğunu unutmayacak. Ama siz "Spoiler" yemeden sessizce yukarıdaki fragmanı izleyip, filmi sinemada kaçırmamaya çalışın.

Spider-Man: Homecoming 7 Temmuz'da sinemalarda olacak, meraklıları ve hayranları kendisini kaçırmasın.

The Amazing Spider-Man Android Fragmanı

Artık Spider Man Hislerimiz Olabilecek

Spider-Man: Homecoming'in İlk Fragmanı Geldi

YORUMLAR