Spor Tutkunlarına Dumbell Destekli iPhone Kılıfı

Dumbell iPhone Kılıfı

Kendine özgü tarzlarıyla bütün dünyayı şaşırtmayı başaran Japonlar, farklı ürünlerle birçok kez adlarından söz ettirmişlerdi. Şimdi de 10 kilogram dumbell bağlı iPhone kılıfıyla haberlere konu olmayı başardılar.

Dumbell iPhone Kılıfı 1

Japonya’da üretim yapmaya devam eden Things That Exist That We Definitely Didn't Need (Kesinlikle İhtiyacımız Olmayan Şeyler) isimli şirket, gerçekten ihtiyacımız olmayan bir iPhone kılıfı projesinin altına imzasını attı. Japon şirket, 10 kilogram ağırlığındaki dumbell ile iPhone’ları bir araya getirdi.

Japonya’nın telekomünikasyon devi Softbank ise dumbell kılıfı resmi internet sitesi üzerinden kullanıcılarına satmayı başladı. Yaklaşık olarak 100 dolar yani günümüz döviz kuruyla 457 Türk Lirası fiyat biçilen ürün, “en ağır iPhone kılıfı” olarak tanıtıldı.

Dumbell iPhone Kılıfı 2

Gördüğünüz üzere sadece bir elle kullanabildiğiniz kılıfın, spor tutkunları için üretildiğinin altı çizilirken, kimi ekstra özelliklerinden de bahsedildi. 10 kilogram ile çalışırken arkadaşlarınızdan gelen aramalara cevap verme şansınız olduğunu söyleyen Things That Exist That We Definitely Didn't Need, mesajları da okuyabileceğinizi hatırlattı.

Gelen bildirimleri kontrol etmek, mesajları okumak ve çağrıları görmek gibi temel işlemleri gerçekleştirebildiğiniz sırada oldukça kaslı bir vücuda da sahip olmak için çaba sarf edenlerin, kesinlikle bu kılıfa göz atmaları gerektiğinin altı çizildi.

Dumbell iPhone Kılıfı 3

YORUMLAR