Spotify 2018 Özetiniz ile En Çok Kimleri Dinlediğinizi Görün

Spotify 2018 özeti

Spotify kullanıcıları için 2018 Spotify Özeti adı altında oldukça güzel bir uygulama hazırlandı. Her kullanıcıya özel olarak hazırlanan sayfada, 2018 yılı boyunca Spotify’dan en çok dinlediğiniz şarkılar, türler ve bunları ne kadar süre boyunca dinlediğiniz sıralandı. 1 Ocak 2018 saat 00.01’den başlamak suretiyle tutulan bütün kayıtlarınızı karşınıza çıkaran Spotfiy, hazırladığı hoş tasarımlı sayfayla merak ettiğiniz neredeyse her detayı önünüze serdi. Spotify Wrapped ismiyle açılan internet sitesinde, 2018 yılı boyunca en çok dinlediğiniz gruplar, en çok tercih ettiğiniz müzik türü, Spotify’dan şarkı dinleme süreniz gibi bilgilere yer verildi.

Spotify 2018 özetiniz

Spotify tarafından yeni internet sitesi ise şöyle tanıtıldı: “Web sitesini ziyaret ederek örneğin, 2018’de toplam kaç dakika müzik dinlediğinizi tahmin edebilir ve tahmininizin ne kadar doğru olduğunu kontrol edebilirsiniz. Bu sene keşfettiğiniz yeni sanatçıların sayısına, en çok dinlediğiniz şarkılara, sanatçılara ve müzik türlerine göz atabilir, sonra da sonuçlarınızı kendi kişisel 2018 Özeti (Wrapped) paylaşım kartınızla Instagram, Facebook ve Twitter üzerinden paylaşabilirsiniz. Spotify Premium kullanıcıları, müzik dinleme konusunda nasıl bir yıl geçirdiklerine dair ek bilgilere erişim sağlayabilecek, böylece daha derin bir analize ulaşabilecek.”

İsveç merkezli müzik yayın platformu, sanatçılara özel bir özet hazırlamaktan da geri kalmadı. Sanatçılar için Spotify profilleri kullananlara ayrı detaylar sunan uygulama, “sanatçılar ve ekipleri, aylara göre en çok dinlenen şarkılarını, hayranlarının toplam kaç saat onları dinlediğini ve 2018’de toplam kaç yeni hayran kazandıkları gibi bilgiler ile yıl boyunca hayranlarının müzik dinleme rutinleri hakkında fikir sahibi olabiliyor” açıklamasını yaptı.

Spotify 2018 Özeti sayfasını ziyaret ederek kişisel verilerinizi görebilceğiniz gibi hemen aşağıdaki Spotify uygulamasını indirmek suretiyle anasayfanızda yer alan 2018’de en sevdiğiniz şarkılar kısmından, yıl içerisinde en çok dinlediğiniz şarkıları ayrı ayrı görebilirsiniz.