Spotify Android Kullanıcılarının Dünyası Karardı

Spotify Android Kullanıcılarının Dünyası Karardı

Popüler çevrimiçi müzik servisini Spotify'ı Android cihazları üzerinde kullanmakta olan kullanıcılar için işler çok daha karanlık bir hal almaya başladı ama merak etmeyin oldukça iyi manada. Spotify Masaüstü ve iOS versiyonları üzerine geçtiğimiz ay içerisinde gelen güncellemeyle birlikte kullanıcılara sunulan siyah ağırlıklı kullanıcı arayüzü nihayet Android kullanıcılarıyla da buluştu.

Spotify Android sürümüne gelen güncellemeyle birlikte kullanıcılarla buluşan yeni tasarım; yeni, benzersiz bir görünüm ve yuvarlak hatlara sahip butonların yer aldığı koyu renkli bir tema üzerine odaklanmış durumda. Kullanıcıların içerikleri çok daha rahat bir şekilde görüntülemelerine ve içerikler arasında çok daha rahat bir şekilde gezinmelerine olanak sağlayan yeni tasarım oldukça kullanışlı.

Şu an için web sürümü, masaüstü sürümü, iOS sürümü ve Android sürümü üzerinde yeni tasarıma geçen Spotify, ilerleyen zamanlarda Windows Phone gibi diğer platformlar üzerinde de yeni tasarımı kullanıcılarıyla buluşturacağının sözünü verdi.

Spotify için yeni güncelleme Google Play üzerinde yavaş yavaş tüm kullanıcılar için dağıtılmaya başlandı. Eğer beklemek istemiyorsanız ve hemen Spotify'ın yeni arayüzüyle buluşmak istiyorsanız, aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla Spotify'ın güncel Android sürümüne ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR