Spotify Artık Mobil'de de Ücretsiz

Spotify Artık Mobil'de de Ücretsiz

Dünyanın en büyük ve en popüler müzik platformlarından biri olarak milyonlarca kişinin istediği müzikleri masaüstü bilgisayarlarından, telefonlarından ve tabletlerinden dinlemelerine olanak sağlayan Spotify, 11 Aralık'ta New York'ta gerçekleştirilen ve tüm dünyada canlı yayınlanan basın toplantısı düzenledi.

Basın toplantısında Spotify kullanıcılarını oldukça sevindirecek olan haberi, şirketin CEO ve kurucusu Daniel Ek açıkladı. Bilgisayarlarımız üzerinde reklam gösterimleri ile birlikte ücretsiz olarak kullanabildiğimiz Spotify'ı artık mobil cihazlarımızda da ücretsiz olarak kullanabileceğiz. Bildiğiniz üzere Spotify, Türkiye pazarına geçtiğimiz aylar içerisinde giriş yapmış ve birçok kullanıcıyı kendine çekmişti. Fakat mobil cihazlar üzerinde kullanabilmek için aylık 10 TL olan Premium üyelik ücreti ödemek gerekiyordu. Yapılan basın toplantısı ile birlikte artık Spotify, bilgisayar, tablet ve telefonlar üzerinden ücretsiz olarak kullanılabilecek fakat reklam gösterimleri devam edecek. Reklamları görmek istemiyorsanız Premium hesap alarak aylık 10 TL ödemeniz gerekmektedir.

Tüm müzik türlerinden milyonlarca şarkıyı bulabileceğiniz Spotify, oldukça gelişmiş özelliklere sahip ve rahatça kullanabileceğiniz bir müzik platformu. Kendim de kullandığım Spotify'ı daha önce denemediyseniz mutlaka denemenizi öneririm.

Basın toplantısında açıklanan haberler arasından bir diğeri ise Spotify'ın Avrupa ve Latin Amerika'da 20'den fazla pazarda kullanıma açılacağıydı. Yeni pazarlar ile birlikte toplam pazar sayısını 55'e çıkaracak olan Spotify, popülaritesini arttırmaya ve büyümeye devam ediyor.

Spotify hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki bağlantıları kullanarak Spotify'ın Windows, Android ve iOS versiyonlarını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR