Spotify Çocuklar ve Aile Yayında

Spotify Çocuklar ve Aile Yayında

Spotify, uzun bir süredir çocuklara yönelik sayfasını aktif tutuyor ve burası için özel çalma listeleri hazırlıyordu. Bugün itibariyle sayfa üzerinde yapılan değişiklikle birlikte sayfanın ismi "Kids and Family" oldu ve bir dolu başka özellik daha eklendi. Spotify Çocuklar ve Aile hizmetinden hemen faydalanabilirsiniz.

Günümüzün en çok kullanılan müzik dinleme platformu Spotify, farklı ilgi alanları olanlar için hizmetini genişletmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde video oyunları oynayanlar için ayrı bir sayfa hazırlayan Spotify, şimdi de "Kids and Family" yani "Çocuklar ve Aile" başlığı altında yeni bir sayfayı daha hizmete geçirdi. Uzun süredir aktif olan çocuk sayfasını geliştiren Spotify, 0-3 yaş arasındaki çocuklara ve onların ebeveynlerine odaklanan sayfasını kullanılabilir hale getirdi.

Spotify Çocuklar ve Aile Nedir?

Spotify Çocuklar ve Aile sayfalarında yer alan çalma listeleriyle birlikte çocukların öğrenme yetenekleri ve ailesiyle olan etkileşimi arttırılmaya çalışacak. Seçilen şarkıların ve listelerin ana amacı ise çocukların konuşma yetenekleri ile kelime haznelerini geliştirmek. Günün belirtli dönemlerine göre -uyku, eğlence vb.- ayarlanan çalma listeleri sırasında çocukların ve ebeveynlerinin birlikte yapması gereken aktiviteler, sesli olarak bildirilecek. Bu bilgilendirmeleri ise Fantasia, Sarah Michelle Gellar, Wiz Khalifa, Tyler Perry, Juanes, Diego Torres, Frankie J, Laurie Berkner, Busy Philipps ve Ashley Williams yapacak.

Spotify Çocuklar ve Aile'de ne var?

Çocukların erken aşama beyin ve dil aktiviteleri için oldukça yararlı olan Spotify Çocuklar ve Aile listelerinin genişletilmesi için ise Spotify şimdiden Univision, the GRAMMY Museum, VH1 Save the Music Foundation, Fatherly, The Bump, Carnegie Hall, Gerber ve ZERO TO THREE gibi organizasyonarla çalışmaya başlamış durumda. Yakın zaman sonra bu sayfadaki içeriklerin artması ve farklı dillerde de hizmet vermeye başlaması amaçlanıyor. Fakat bu hizmeti şimdilik İngilizce ve İspanyolca için alabiliyoruz.

Spotify Oyuncuları Gaza Getirmenin Yolunu Buldu

Beşiktaş ve Spotify İş Birliklerini Duyurdular

Spotify'dan Muhteşem Liste: Release Radar

YORUMLAR