Spotify'dan Tatil Teklifleri Kapsamında Büyük İndirimler!

Spotify Tatil Teklifleri

Spotify, geçtiğimiz günlerde sunduğu yeni üyelik teklifleriyle, kullanıcılarının Premium hizmetlerine abone olarak kalmasını çok daha kolay bir hale getiriyor. Bu teklifler özellikle ABD pazarına yönelik olsa da Spotify tekliflerin diğer birçok ülkede daha geçerli olduğunu söylüyor. Dolayısıyla ABD dışında başka ülkelerde yaşayanların da yeni tekliflere bir göz atması faydalı olabilir.

Bu teklifler içerisinde ilk olarak, ABD’deki Premium abonelerin 0,99 dolar (yaklaşık 5,27 TL) ödeyerek üç aylık Spotify satın almasına olanak tanıyan bir teklif bulunuyor. Ancak bunun için önemli bir kriter de var, bu teklifi alabilmek için daha önce 30 günlük deneme hizmetini kullanmamış olmanız ve daha önce kredi kartı bilgilerinizi girmemiş olmanız gerekiyor.

İkinci teklif ise 16 Ekim 2018 tarihinden önce hesabını iptal eden Spotify Premium kullanıcılarına hitap ediyor. Eğer bu teklif için uygun şartlara sahipseniz, sadece 10 dolar (yaklaşık 53,3 TL) karşılığında üç aylık abonelik satın alabileceğiniz bir seçenekle karşılaşacaksınız.

Spotify’ın yeni teklifleri ABD ve diğer bazı bölgelerde geçerli olabilir ancak tekliflerin fiyatları bölgeden bölgeye değişiklik gösterebilir. Yeni tekliflerin her ikisi de 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olacak.