Spotify, Kullanıcılarına Aile Sistemi Kapsamında İndirim Sunuyor

Spotify, Kullanıcılarına Aile Sistemi Kapsamında İndirim Sunuyor

Spotify yakında aile paketi sistemini kullanıcılara sunacağını duyurdu. Standart Spotify üyeliğine bazı ekstralar kazandıran aile paketi normal üyeliklere oranla kullanıcılara daha avantajlı gelecek.

Aile paketinde tüm aile üyeleriniz tam sürümlü Premium Spotify hesabına sahip olacak ve standart üyelikten daha az para ödeyecekler. Bu sayede her bireyin kendine ait şarkı listesi ve önerileri olabilecek. Aile sisteminin en önemli kazancı da hesabın her kullanıcısının aynı anda Spotify üzerinden müzik dinleyebilecek olmaları. Bildiğimiz gibi normalde tek bir Spotify hesabı üzerinden yalnızca tek bir ortamda müzik dinlenebiliyor.

Birleşik Milletler için açıklanan ödeme planı, aile sistemi kapsamında 5 kişiye kadar olan kullanıcılara Premium üyelik, iki kişi için 15 dolar, üç kişi için 20 dolar, dört kişi için 25 ve beş kişi için 30 dolar olarak açıklandı. Her birey tek bir aile hesabından Spotify'a giriş yapabilecek ve kendine ait listeleri ve şarkıları düzenleyebilecek.

Spotify şimdilik bu sistem için bir çıkış tarihi yayınlamasa da aile paketinin ilerleyen haftalarda tüm dünya ile aynı anda açılacağını söyledi. Spotify dünyada 58 farklı bölgede 40 milyondan fazla aktif kullanıcısıyla online müzik devi olarak biliniyor. Bu topluluktan 10 milyonu ise Premium hesaba sahip, Spotify'a aylık para ödeyen kişiler.

Spotify'ı bilgisayarınıza veya mobil cihazlarınıza hızlı bir şekilde indirmek için sitemizin aşağıdaki bağlantılarını kullanabilirsiniz:

FIFA 15'teki Oyuncu Transfer Problemleri Düzeltiliyor Mu?

Android Lollipop İçin Yeni Google Messenger

YORUMLAR