Spotify Müzik Video Klip Yayınlarına Başlıyor

Spotify Müzik Video Klip Yayınlarına Başlıyor

Müzik servisi Spotify'ın müzik yayınlarına başlayacağı bir süredir konuşuluyordu. Spotify video klip yayınlarına başlayacağını resmen doğruladı ve bir de açıklamada bulundu.

Spotify çok yakında, büyük TV kanallarından, müzik organizasyonlarından canlı ve banttan olmak üzere video yayınlamaya başlayacağını resmen açıkladı. Video içerik sadece paralı üye olanlar için geçerli olacak ve yapılan açıklamaya göre üyelik için fiyat artırımına gidilmeyecek. Böylece Spotify Gümbür Gümbür Geliyor, Apple ve YouTube'a Rakip Oluyor haberimizde bahsettiğimiz tüm özellikler artık resmen doğrulanmış oldular.

Spotify'ın kurucusu ve CEO’su Daniel Ek, müzik platformunun atılımlarının 2015 yılında daha heyecanlı ve daha tempolu olarak çoğalacağının da müjdesini verdi. Spotify üyelerinin en iyiyi hak ettiklerini düşündüklerini belirten CEO Daniel Ek, "Müzik yayınlarının en dinlenmek istenen müzik kadar kaliteli olmasını ve platformun yeniliklerinin durmamasını hedefliyoruz" dedi.

Spotify BBC, Vice, Turner Broad Casting, Conan – Comedy Central, ABC gibi kanallarla anlaşma yapıyor. Bu kanallardan müzik içeriği çekerek yayınlamak üzere imzaları atmaya hazır duruma geldi. Bunun yanı sıra Spotify podcast yayınları da yapacak. Podcast yayınlarının içeriğinin renkli ve çeşitli olacağını ifade eden CEO, 15 milyonu ücretli olmak üzere 60 milyon kullanıcıya ulaşmış olan Spotify müzik platformunun çok yakında bu rakamları ikiye katlayabileceğini söyledi.

Spotify Nasıl Kullanılır?

Spotify’a Dokun Dinle Öğren Özelliği Geldi

YORUMLAR