Spotify Premium 60 Gün Bedava

Spotify Premium 60 Gün Bedava

Şimdi elinizi çabuk tutarsanız dünyanın en çok kullanılan müzik dinleme servisi Spotify Premium'a bedavaya sahip olabilirsiniz. Bugün üye olanlar bu ayrıcalıktan tam 60 gün faydalanacaklar. 

Spotify'a üye olduğunuzda sınırlı bazı özelliklerle 30 gün boyunca kullanma şansınız vardı. Ancak araya reklamlar giriyor, çevrimdışı servisi gibi bazı özelliklerinden faydalanamıyorduk. Üye sayısını artırma stratejisi kapsamında Spotify'a bugünden itibaren hemen üye olanlar hizmeti Premium olarak kullanabilecek.

Spotify Premium özelliği tüm uygulama özelliklerinin eksiksiz ve kesintisiz çalışması anlamına geliyor. Bu promosyon Spotify uygulamasının 2.0'a yükselmesiyle başladı. Eskiden kötü internet bağlantılarında sıkıntı yaratan, özensiz giriş sayfası ve sıkça beliren duyurular bu sürümle beraber ortadan kalkmış gözüküyor. 

Bu promosyonun ne kadar süreceği henüz bilinmiyor. Bunun için acele etmekte fayda olabilir. Premium hesabını 60 gün deneyen yeni üyeler isterlerse uygulamayı kaldırabilir ya da uygulamayı yine eski reklamlı ve kısıtlı haliyle kullanmaya devam edebilirler. Spotify’ın Türkiye’deki Premium üyelik ücreti 10 lira.

Spotify Nasıl Kullanılır?

Spotify Müzik İndirme Nasıl Yapılır? 

Spotify’a Dokun Dinle Öğren Özelliği Geldi

Philips Spotify’a Bağlanabilen Hoparlörlerini Tanıttı

YORUMLAR