Spotify, Windows Phone İçin Ücretsiz Oldu

Spotify, Windows Phone İçin Ücretsiz Oldu

Dünya genelinde kullanımı hızla artan müzik servisi Spotify, Android ve iOS mobil uygulamaları üzerinden ücretsiz fakat reklamlı müzik hizmeti veriyordu. Uygulamalar ilk çıktığında sadece ücretli olarak mobilde müzik dinlemenize imkan sağlayan şirket, strateji değiştirerek reklamlı ve ücretsiz sisteme geçiş yaptı ve Windows Phone kullanıcılarını adeta unuttu.

Android ve iOS'tan aylar sonra sonunda Windows Phone kullanıcıları da Spotify'ın mobil uygulamasından ücretsiz yararlanabilecek. Tabi ücretsiz olarak faydalanırsanız Spotify'ın anlaşmalı olduğu reklamları da şarkı aralarında duymak zorunda kalıyorsunuz.

2014 yılının ilk aylarında Türkiye'ye de giriş yapan Spotify bildiğiniz üzere yasal olarak müzik dinleyebileceğiniz güvenilir bir platform. Oldukça şık uygulamalara, web player'a ve masaüstü programına sahip olan servisi tüm bilgisayar ve mobil cihazlarınız üzerinde kullanabilmek mümkün. Hesabınız ile kendinize özel oluşturabileceğiniz listelere farklı cihazlar üzerinden kolayca ulaşabilmek oldukça keyif veriyor. Ücretsiz versiyona göre bazı farklılıklar ve ekstra özellikler içeren ücretli üyeliklerin ise en güzel yanı çevrımdışı müzik dinleme keyfi.

Eğer Windows Phone (8.0 ve 8.1) mobil cihaza sahipseniz, güncellenen Spotify uygulamasını indirerek ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Sadece ücretsiz olması ile yetinmeyen Spotify ayrıca uygulama üzerinde şarkı rama ve keşfetme özelliklerini geliştirerek daha kulanışı hale getirdi.

Windows Phone için Spotify uygulamasını aşağıdaki bağlantılara tıklayarak hemen indirebilirsiniz.

Spotify'ı Daha Verimli Kullanma Rehberi

YORUMLAR