Spotify'da Karşınıza Artık Video Reklamlar Çıkacak

Spotify'da Karşınıza Artık Video Reklamlar Çıkacak

İnternet üzerinden dinleyebileceğiniz, binlerce şarkıyı bünyesinde barındıran müzik platformu Spotify'da artık reklam dönemi başlıyor.

Ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı şekilde üyelik grubu bulunan Spotify, ücretli paketler için daha gelişmiş ve profesyonel özellikler sunuyor. Normal üye grupları için sadece müzik dinlemeye imkan tanıyor ve şirket yeni reklam politikasını uygulamaya başladıktan sonra artık normal kullanıcıların karşısına çeşitli reklamlar çıkacak. Milyonlarca normal üyesi bulunan Spotify mobil cihazlar için bu reklam uygulamasına “Sponsored Session” ismini verdi.

Spotify'ın çeşitli markalardan alacağı reklamlar kullanıcıları fazla rahatsız etmeyecek. Müzik dinlemek için en az bir reklamı baştan sona izlemeniz gerekiyor ve reklamı izledikten sonra 30 dakika boyunca karşınıza yeni bir reklam çıkmadan müzik dinleyebileceksiniz.

Spotify bu reklam sistemini mobil ve masaüstü olmak üzere 2 farklı şekilde kullanacak. Masaüstü sürümünde video izlemek yerine çeşitli reklamları karşınızda göreceksiniz. Şirketin yeni reklam sistemi çok yakın bir zamanda kullanıma başlanacak.

Spotify'ın mobil uygulamaları aşağıdaki bağlantılardan ücretsiz indirebilirsiniz.

Deezer ile Artık Paralı Müzik Dinleme Servislerine Son 

YORUMLAR