Spotify'dan Muhteşem Liste: Release Radar

Spotify'dan Muhteşem Liste: Release Radar

Online müzik dinleme servisi Spotify yine mükemmel bir hizmeti devreye soktu. Kişisel zevkinize uygun yeni çıkan müziklere ait çalma listesi Release Radar'ı hazırlayan şirket, kullanıcıları mutlu etmeyi başardı.

Beğenin ya da beğenmeyin, Spotify ve türevi uygulamalar son yılların en başarılı girişimleri arasında yer alıyor. İnternet dediğimiz mecra yeni kayıt deposu haline gelmişken, hala bilgisayarlarımızda arşiv saklamanın bir anlamı olmadığını düşünüyorum. Hepsini geçelim, bana kalırsa son yenilik olan Release Radar için bile kullanmaya değer. Her Cuma günü yeni çıkan parçaları kişisel zevkinize göre sıralayan bu liste, haftalık keşif ile yarışacak cinsten olmuş. 

İşiniz veya dersleriniz başınızdan aşkın olabilir, bu son yılların en büyük sorunu haline gelmiş durumda. Böyle durumlarda yeni çıkan müzikleri takip etmek ya da hobilere vakit ayırmak pek mümkün olmuyor. Spotify kullanmanın bu açıdan büyük fayda sağladığını görmezden gelemeyiz. Vaktim olmadığı için hoşlandığım türden müzikleri daha önce haftalık keşif sayesinde bulabiliyordum, şimdi ise Release Radar ile yeni çıkan müzikleri her Cuma günü keşfedebileceğim. 

Eğer hala farkında değilseniz Release Radar'a "Gözat" sekmesinden ulaşabilirsiniz. 

Spotify’da Kullanıcı Verilerini Satan Sosyal Medya Uygulamaları Kervanına Katıldı

YORUMLAR