Spotify'ın En Yeni Özelliklerini Denemek için Beta Programına Katılabilirsiniz

Spotify'ın En Yeni Özelliklerini Denemek için Beta Programına Katılabilirsiniz

Popüler dijital müzik platformu Spotify, Android telefon ve tablet kullanıcılarının en yeni ve geliştirilen özellikleri keşfedebilmesini sağlayacak olan Spotify Beta programını tanıttı. Yeni program sayesinde istekli kullanıcılar Spotify'ın Android versiyonu için gelecek olan yeni özellikleri daha önce betada deneme fırsatı buluyor.

Uygulama, oyun, program ya da benzeri ürün ve hizmetlerin beta süreçlerine katılarak hem geliştirici firmaya destekte bulunmak hem de ilerleyen süreçte daha başarılı ve sorunsuz deneyim yaşamak isteyen pek çok kullanıcı olduğu bir gerçek. Spotify'da bunu düşünerek, gelişim süreçlerinin daha başarılı ilerlemesini sağlamak adına Beta programını devreye soktu.

Normal şartlar altında kendi içinde geliştirilen Spotify, içeride denetlenerek yayın alınıyordu. Fakat artık beta programına katılan kullanıcılar tarafından indirilerek denenme fırsatı buluyor.

29 Masyıs'ta başlayan programa katılmak isteyen kullanıcıların başvurması gerekiyor. Fakat Spotify tüm başvuruların yüzde 100 onaylanmadığını açıkladı. Yani başvursanız bile Spotify Beta kullanıcılarından bir tanesi olamayabilirsiniz.

Genel olarak ufak bugların yani sorunların çözüme kavuştuğu beta süreçlerinde güvenlik açıkları da ortaya çıkabiliyor. Böylece test aşamasında geliştiriciler tarafından müdehale edilen uygulamalar normal versiyonu ile daha güvenli ve başarılı hizmet verebiliyor.

Spotify'ın Android mobil versiyon Beta programına katılmak için tıklayınız! Başvuru yapabilmeniz için bir Spotify hesabınız olması gerekiyor.

Android Cihazınızla Yapabileceğiniz 10 Yaratıcı Şey

YORUMLAR