Stance ile Tanışın, Akıllı Telefonunuz İçin En İdeal Destek

Stance ile Tanışın, Akıllı Telefonunuz İçin En İdeal Destek

Akıllı telefonlarımızı her yere taşıyoruz. Ancak onları her yerde rahatlıkla ergonomik bir şekilde konumlandırmamız mümkün olmuyor. Stance bu konuda iPhone sahiplerinin yardımına koşuyor.

Kenu Stance son derece becerikli, değişken, her zeminde rahatlıkla akıllı telefonu kontrol edebilen yapısıyla beğeni topladı. Basit birkaç metal çubuğun son derece şık ve zeki bir tasarımla bir araya getirilmesinden oluşan Kenu Stance, portatif olması ve son derece ufak olması sebebiyle kolayca cepte taşıyabileceğiniz bir gereç. Stance telefonu sadece sabitlemekle kalmıyor, sabitlediğiniz yerde telefonu eğip, çevirip yatırarak belli açılar vermenize de olanak tanıyor.

Telefonu ister dikey, ister yatay konumda kullanırken hemen hızlıca pozisyonunu ayarlamanızı sağlayan Stance, Kenu firmasının bir ürünü ve Amazon Mağazasında fiyatı 29,95 dolar. Stance’in ağırlığı 34 gram, bu özelliği sayesinde hiç sıkıntı çekmeden üstünüzde taşıyabiliyor ve özel bir kılıf ya da çantaya ihtiyaç duymuyorsunuz. 

Bütün bu özelliklerine ek olarak Stance bir şişe açacağına da dönüşebiliyor.  Stance hem Android hem de iPhone’lar için kullanılabiliyor. 

Bütün bu özelliklerine ek olarak Stance bir şişe açacağında dönüşebiliyor.  Stance hem Android hem de iPhone’lar için kullanılabiliyor. 

iPhone 6 ve iPhone 5S Karşılaştırması

iPhone ile Mutlu Şarjlar

iPhone 6 Bükülüyor Mu?

YORUMLAR