Star Wars 8'in İsmi Yanlışlıkla Açığa Çıktı

Star Wars 8'in İsmi Yanlışlıkla Açığa Çıktı

Star Wars serisinin sekizinci filmi vizyona girmesine daha bir yıl gibi bir süre olmasına rağmen gündemdeki yerini almış durumda. Star Wars 8 için henüz bir isim belirlenmemiş olsa da, filmin isminin yanlışlıkla açığa çıktığı söyleniyor.

Lucasfilm’in klasikleşen serisi Star Wars artık Disney çatısı altında seriye devam ediyor. Geçen yıl gösterime giren serinin yedinci filminden sonra, serinin sekizinci filmi tam bir yıl sonra sinemalarda olacak. Ancak bir yan öykü olarak Rogue One: A Star Wars Story 14 Aralık’ta gösterime girecek.

Geçen yıl gösterime giren Star Wars 7 için belirlenen isim Force Awakens iken serinin bir sonraki filmi için belirlenen isim de açığa çıkmış olabilir. Disney, Avrupa Birliği Patent Bürosu’na yapmış olduğu başvuruda filmin isminin “Forces of Destiny” olduğu ortaya çıktı. Filmin, ticari kaynak yaratacak nesnelerin pazarlaması için yapılan patent başvurularındaki detaylar arasında filmin isminin de yer aldığı anlaşıldı.

Henüz Disney tarafından filmin ismi doğrulanmasa da gelecek yıl tam da bu zamanlar “Star Wars: Forces of Destiny” filmine bilet alıyor olabiliriz.

Star Wars:The Force Awakens Rekorları Altüst Etti

Star Wars Karakterleri Odanızda Dolaşacak

YORUMLAR