Star Wars Battle Front Ön Siparişi Yapan Buzdolabını Götürüyor

Star Wars Battle Front Ön Siparişi Yapan Buzdolabını Götürüyor

Star Wars Battelefront ön sipariş hediyesi mini buzdolabı tamamen Star Wars evrenine ait bir hikayeyi de içinde barındırıyor.

Oyun oynarken bir yandan da soğuk içeceklerinizi mutfağa gitmeden zahmetsizce tüketmek isterseniz Star Wars Battlefront ön siparişi yapmanız yeterli. Evet, Star Wars Battlefront ön siparişi hediyesi olarak 30 cm yüksekliğinde, 19 cm genişliğinde ve 25 cm derinliğinde mini bir buzdolabı sahibi olabiliyorsunuz. Buzdolabı Han Solo'nun karbonit kütleyle dondulduğu sahnenin bir modelini kapısında taşıyor.

 

Ne yazık ki bu sadece ABD’de Wal-Mart zincirlerinden yapılmış ön siparişler için geçerli bir durum. Ama ben bu buzdolabını istiyorum derseniz, 200 dolar kadar bir parayı gözden çıkararak internetten sipariş de verebilirsiniz.

Kasım ayının 17’sinde  Xbox One, PlayStation 4 ve PC için çıkacak olan Star Wars Battlefont şimdiye kadar tasarlanmış en başarılı Star Wars oyunu olarak kendinden sıkça bahsettiriyor. Öte yandan gerçekten oyun bizi bu kadar bağlayacaksa, hemen konsolların ya da PC kasasının yanında minik bir buzdolabının bulunması hiç de fena bir fikir değilmiş gibi görünüyor.  

Beklenen Oyun Star Wars: Battlefront'un Fragmanı Yayınlandı

Star Wars Battlefront İçin Özel Bir PlayStation 4 Tasarlandı ve Duyuruldu

YORUMLAR