Star Wars Battlefront 2 Beta Sürümü Duyuruldu

Star Wars Battlefront 2 Beta Sürümü Duyuruldu

Star Wars Battlefront oyununun yapımcısı Electronic Arts (EA) basınla paylaştığı bilgide serinin ikinci oyunu Star Wars Battlefront 2 için bir beta sürümünün önümüzdeki sonbahar aylarında kullanıma sunulacağını açıkladı. Playstation 4, Xbox One ve PC için çıkacak oyun için ön siparişte bulunan oyuncular oyunun beta sürümüne daha erken kavuşacak.

Star Wars Battlefront oyununun çok tutulması ve kullanıcıların eksiklerin giderilmesi adına ikinci bir oyunu talep etmesi üzerine harekete geçen EA yetkilileri, serinin ikinci oyunu için açılan Origin sayfasından bir dizi bilgi paylaştı. Oyunun beta sürümünün çok oyunculu moda odaklanacağı bildirilirken oyunun özel bir sürümü olan Star Wars Battlefront2: The Last Jedi Heroes’un da tanıtımı yapıldı. Ek olarak oyunun bir de Elite Trooper Deluxe Edition adında sürümü olduğu ortaya çıkarken bu özel sürümlerde silah, kart ve gemi modifikasyonlarnın mevcut olduğu belirtildi.

Oyun için ön siparişte bulunanların beta sürümüne erken ulaşacağı bildirildi ancak bunun zamanı henüz net değil. Ayrıca ön sipariş verenlere Yoda için Lighsaber Mastery Card, Kylo Ren ve Rey için ise özel The Last Jedi kostümleri ve 6 kahramana erişim gibi ayrıcalıklar tanınacak. Star Wars Batlefront 2 oyununun çıkış tarihi henüz net olmamakla beraber 17 Kasım tarihi işaret ediliyor.

Star Wars: Battlefront 2'nin Hikayesi Ortaya Çıktı!

Star Wars Battlefront 2'nin Tanıtım Videosu ve Tüm Detayları Paylaşıldı

Star Wars: The Last Jedi'dan İlk Fragman Geldi

YORUMLAR