Star Wars Battlefront 2 Muhteşem Videolarla Tanıtıldı

Star Wars Battlefront 2 Muhteşem Videolarla Tanıtıldı

E3 2017 fuarının açılış konferansını gerçekleştiren Electronic Arts (EA), Star Wars Battlefront 2'nin tanıtımıyla salonu ayağa kaldırdı. Oyunun oynanış görüntülerin yer aldığı videolar paylaşan EA, bütün oyunseverleri heyecanlandırmayı başardı.

E3 2017 fuarının ilk gününe Electronic Arts firması konuk oldu. Yaptıkları konferansta yeni oyunlarıyla ilgili yeni bilgiler ve yeni videolar paylaştılar. Bu liste içerisinde Star Wars Battlefront 2 de vardı.

Electronic Arts firması Star Wars Battlefront 2 için yaptığı sunumda, oyunun oynanış görüntülerinin yer aldığı videolar da yayınladı. Firma hem tek kişilik moda özel hem de çok kişilik moda özel videolar paylaştı.

Star Wars Battlefront 2 ile oyunseverlere daha fazla ücretsiz ek içerik (DLC) sunulması planlanıyor. Bu sayede daha kullanıcı dostu bir profil çizilerek oyunseverlerin gönlünü bir kez daha kazanmak isteniyor.

Ayrıca oyunu ön sipariş yoluyla satın alan oyunseverlere özel olarak sonbahar ayında başlayacak olan beta sürümüne daha erken katılma şansı sunuluyor. Bunun yanında da Yoda için Lighsaber Mastery Card, Kylo Ren ve Rey için ise özel The Last Jedi kostümleri ve 6 kahramana erişim ayrıcalığı tanınıyor.

Star Wars Battlefront 2, 17 Kasım'da PC, PS4 ve XBox One platformlarına çıkış yapacak.

FIFA 18 Yolculuk Modu İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı

Prison Break Benzeri A Way Out Tanıtıldı!

Need for Speed: Payback'in İlk Oynanış Videosu Yayınlandı

YORUMLAR